Hoek van Holland | |
Staan jullie op het punt om te scheiden? Dan moeten er belangrijke beslissingen worden genomen, zoals de verdeling van bezittingen en vermogen. Wanneer er kinderen betrokken zijn, moet er bovendien een omgangsregeling worden vastgelegd. Door alle emoties die bij een scheiding komen kijken, kan het soms lastig zijn om deze afspraken in goede banen te leiden. In zo’n situatie kan de hulp van een scheidingsmediator in Hoek van Holland waardevol zijn. Ik ben Shakita van den Berg en heb in de loop der jaren meer dan honderd scheidingen begeleid. Willen jullie weten of ik jullie kan helpen bij het scheidingsproces in Hoek van Holland? Plan dan vrijblijvend en kosteloos een kennismakingsgesprek via Dé ScheidingsMediator.
Mediator Naaldwijk (5km)
Zwartendijk 522671 LL Naaldwijk |
Mediator Rotterdam (25km)
Wijnhaven 363011 WS Rotterdam |
Mijn naam is Shakita van den Berg en ik werk al jaren als scheidingsmediator in Hoek van Holland. Voordat ik deze stap maakte, heb ik 17 jaar in de hulpverlening gewerkt. Hoewel ik in deze functie veel waardevolle ervaring heb opgedaan, miste ik het volledige plaatje van conflictoplossing. Dit heeft mij ertoe aangezet om de overstap te maken naar mediation.
Tijdens mijn opleiding heb ik ervoor gekozen om me te specialiseren in familie mediation. Ik vind het cruciaal dat iedereen die betrokken is bij een scheiding, gehoord en serieus genomen wordt. Elke persoon heeft zijn of haar eigen belangen, en ik geloof dat je door goede communicatie samen tot oplossingen kunt komen. Dit is iets waar ik me volledig voor inzet in mijn werk als mediator in Maassluis.
Elke scheiding is uniek en verdient een aanpak op maat. Als scheidingsmediator in Hoek van Holland ben ik onafhankelijk en onpartijdig. Mijn rol is om aan de zijlijn te blijven en geen kant te kiezen, zodat beide partijen de ruimte krijgen om hun standpunten te delen. Mocht er echter sprake zijn van escalatie, bijvoorbeeld door beschuldigingen, dan treed ik uiteraard op om het gesprek weer in goede banen te leiden. Dankzij mijn ervaring in communicatie en begrip voor de verschillende perspectieven, lukt het meestal om tot een oplossing te komen waar alle betrokkenen zich in kunnen vinden.
Een scheiding heeft niet alleen een impact op jullie, maar ook op de kinderen. Vaak wordt onderschat hoe zwaar zo’n proces voor hen kan zijn. Als familiemediator in Hoek van Holland, met een speciale focus op het welzijn van kinderen, zorg ik ervoor dat hun belangen altijd op de eerste plaats staan. Ik ondersteun niet alleen bij het afhandelen van de scheiding, maar ook bij het maken van afspraken over de kinderen. Hoewel de belangen van de ouders belangrijk zijn, geef ik voorrang aan wat het beste is voor het kind. Op deze manier probeer ik de impact van de scheiding op hun leven zo klein mogelijk te houden.
Mediation kan helpen om een scheiding op een soepele en respectvolle manier te laten verlopen. Zijn jullie op zoek naar een mediator in Hoek van Holland? Ik sta graag voor jullie klaar! Dankzij mijn aandacht voor alle betrokken partijen en mijn focus op een waardige afhandeling van het proces, kunnen jullie met vertrouwen naar de toekomst kijken. Benieuwd naar mijn aanpak of wat ik voor jullie kan betekenen? Plan dan vrijblijvend en kosteloos een kennismakingsgesprek via Dé ScheidingsMediator.