Dé Scheidings Mediator

T 085 019 3300
E contact@descheidingsmediator.nl

Bekijk alle mediators per provincie

Selecteer provincie DrentheFlevolandFrieslandGelderlandGroningenLimburgNoord-BrabantNoord-HollandOverijsselUtrechtZeelandZuid-Holland
Provincie Drenthe
Emmen Ivette Folkers
0591 203 547 Ivette.folkers@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Emmen, ZuidwoldeAssen  Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator RvR geregistreerd MfN registermediator Direct bellen
Provincie Flevoland
Flevoland Renske Visée
036 202 3571 renske.visee@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Flevoland Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator Rechtbankmediator RvR geregistreerd High Trust MfN registermediator Direct bellen
Provincie Friesland
In deze provincie hebben wij nog geen mediators. Bekijk een nabijgelegen provincie of gebruik de postcodezoeker voor de dichtstbijzijnde mediator.

Vind een mediator voor een
gratis kennismakingsgesprek

Uw postcode
Provincie Gelderland
Arnhem Nico Wiggers
026 202 3630 nico.wiggers@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Arnhem, Elst  Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator Rechtbankmediator RvR geregistreerd MfN registermediator Direct bellen
Nijmegen Afra Koning
024 202 3661 afra.koning@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Nijmegen Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator Rechtbankmediator RvR geregistreerd MfN registermediator Direct bellen
Deventer Hans Fibbe
0570 202 544 hans.fibbe@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Deventer, Apeldoorn  Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator NOBCO registercoach Rechtbankmediator RvR geregistreerd High Trust MfN registermediator Direct bellen
De Achterhoek Renata Vermeulen
0315 201 515 renata.vermeulen@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: De Achterhoek Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator NOBCO registercoach RvR geregistreerd MfN registermediator Direct bellen
Provincie Groningen
Veendam mr. Astrid Staal
+31598203521 astrid.staal@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Veendam, Groningen  Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator RvR geregistreerd MfN registermediator Ombudsman Direct bellen
Provincie Limburg
In deze provincie hebben wij nog geen mediators. Bekijk een nabijgelegen provincie of gebruik de postcodezoeker voor de dichtstbijzijnde mediator.

Vind een mediator voor een
gratis kennismakingsgesprek

Uw postcode
Provincie Noord-Brabant
Eindhoven Chris van Gompel
040 218 2690 chris.van-gompel@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Eindhoven, Valkenswaard  Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator MfN registermediator Direct bellen
Den Bosch & Tilburg Hans Verbruggen
073 203 3621 hans.verbruggen@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Den Bosch, BoxtelTilburg  Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator NOBCO registercoach RvR geregistreerd MfN registermediator Direct bellen
Provincie Noord-Holland
Amsterdam Angelique van Nistelrooij
020 290 3652 a.vannistelrooij@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Amsterdam Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator Rechtbankmediator RvR geregistreerd KIES Mediator MfN registermediator Direct bellen
Diemen Wendy Schoegje
020 290 3653 wendy.schoegje@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Diemen Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator RFEA RvR geregistreerd MfN registermediator Direct bellen
Provincie Overijssel
Zwolle Herman Schaeffer
038 202 3642 herman.schaeffer@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Zwolle Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator Rechtbankmediator RvR geregistreerd High Trust MfN registermediator Direct bellen
Enschede Elma Schouten
0541 201 557 elma.schouten@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Enschede, HengeloOldenzaal  Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator Geregistreerd Kindbehartiger Rechtbankmediator RvR geregistreerd High Trust MfN registermediator RFEA i.o. Direct bellen
Provincie Utrecht
Utrecht Caroline Brons
030 207 3714 caroline.brons@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Utrecht Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator RvR geregistreerd MfN registermediator Direct bellen
Amersfoort Frans Antonis
033 203 4649 frans.antonis@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Amersfoort Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator Rechtbankmediator RvR geregistreerd MfN registermediator Direct bellen
Provincie Zeeland
Middelburg Bart Verberne
0164 202 519 bart.verberne@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Middelburg, Bergen op ZoomGoes  Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator MfN registermediator RFEA i.o. Direct bellen
Provincie Zuid-Holland
Gouda mr. Gabriëlle Gijsberts
0346 201 663 gabrielle.gijsberts@descheidingsmediator.nl Gesprekslocaties: Gouda, Alphen aan den RijnWest Gouda  Certificeringen: MfN geaccrediteerd familiemediator MfN registermediator Direct bellen

Mediator nodig? 

Heeft u een conflict? Dan is een mediator een goede oplossing. Bij Dé ScheidingsMediator richten wij ons op mediation bij scheiding. 

Vind een mediator voor een
gratis kennismakingsgesprek

Uw postcode